Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip

Unë vë hakmarrjen time mbi ta.Apr. 14, 2016United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Inxhinier i papunë, Stanley Hill dëshmon vrasjen e gruas së tij Vivian në një parking. I shkatërruar nga faji, Stanley është i fiksuar me imazhin e Vivian që po vdes në krahët e tij dhe, kur Detektivi Gibson dhe policët e tjerë të korruptuar tregojnë veten të paaftë dhe të painteresuar për t’i dhënë drejtësi, ai kthehet te shoku i vjetër Dennis, duke vendosur të marrë situatën në dorë . Kjo shpejt nxjerr në dritë të kaluarën e fshehur që ndajnë të dy miqtë, duke provuar se janë shumë më të rrezikshme se ç’mendonte kushdo.

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Am Wrath
Vlerësimi IMDb 5.4 14,033 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 501 vota

Regjizori

Chuck Russell
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Paupahan (2023) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Den of Thieves (2018) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Kung Fu Panda (2008) me Dublim Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Resident Evil: Vendetta (2017) me Titra Shqip
Tiger House (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x