Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 378 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip

I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip

Terror. Gjakderdhje. Hakmarrje.Aug. 25, 2013USA106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Natyrisht e bukur, Katie sapo është vendosur në Nju Jork, ku ajo, si shumë të reja të tjera, po përpiqet të bëhet modele. Por ajo që fillon si një fotosesion i pafajshëm dhe i thjeshtë, shpejt kthehet në diçka shqetësuese të paimagjinueshme! E përdhunuar, e torturuar dhe e rrëmbyer në një vend të huaj, Xhesika varroset e gjallë dhe lihet të vdesë. Kundër të gjitha gjasave, ajo arrin të shpëtojë. E plagosur rëndë, asaj do t’i duhet të futet në vendet më të errëta të psikikës njerëzore jo vetëm për të mbijetuar, por edhe për të marrë hakmarrjen e saj…

I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Spit on Your Grave 2
Vlerësimi IMDb 5.7 30,384 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,063 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mr. Right (2016) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
7th Secret (2022) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Yakuza and The Family (2021)
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
The Mistress (2023) me Titra Shqip
Get Carter (2000) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x