Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
iBoy (2017) me Titra Shqip

iBoy (2017) me Titra Shqip

Fuqitë e tij janë mallkimi i tijJan. 27, 2017United Kingdom90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti, Tom zgjohet nga koma për të zbuluar se fragmente të telefonit të tij inteligjent i janë futur në kokë, dhe më keq, se kthimi në jetën normale të adoleshencës është i pamundur sepse ai ka zhvilluar një grup të çuditshëm superfuqish.

iBoy (2017) me Titra Shqip
iBoy (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal iBoy
Vlerësimi IMDb 5.9 24,281 vota
Vlerësimi TMDb 5.967 1,109 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dampyr (2022) me Titra Shqip
Python (2000) me Titra Shqip
Idiocracy (2006) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Enemy of the State (1998) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
One Shot (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
578: Magnum (2022) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x