Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1300 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3sfastwish.com
If I Stay (2014) me Titra Shqip

If I Stay (2014) me Titra Shqip

Jeto për Dashurinë.Aug. 21, 2014United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Përballë vendimit më të vështirë të jetës së saj, 17-vjeçarja Mia Hall (Chloë Gratz Moretz) është thirrur të zgjedhë mes ndjekjes së ëndrrave të saj muzikore në Juilliard dhe Adam (Jamie Backley), dashuria e jetës së saj. Fati, megjithatë, ka diçka tjetër në plan, dhe një aksident i keq me makinë e dërgon atë në koma. Me gjithçka që ndryshon papritur, Mia ka një përvojë jashtë trupit dhe e gjen veten të pezulluar midis jetës dhe vdekjes duke vëzhguar gjithçka që ndodh rreth saj, duke pyetur se çfarë të bëjë: të zgjohhet dhe jetojë një ekzistencë më komplekse nga sa e imagjinonte. Ose të flejë përgjithmonë.

If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal If I Stay
Vlerësimi IMDb 6.7 118,585 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 3,666 vota

Regjizori

R.J. Cutler
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arn: The Kingdom at Road’s End (2008) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
Summer (2023) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
Desperation Road (2023) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip
Fair Play (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x