Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 267 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
In the Fire (2023) me Titra Shqip

In the Fire (2023) me Titra Shqip

Sep. 14, 2023Italy87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift duhet të përballet me fshatarët dhe priftin vendas, të cilët shqetësohen se djali i tyre është pushtuar nga forcat djallëzore dhe është shkaku i të gjitha fatkeqësive të fshatit. Pas vdekjes së gruas së tij, Don Marquez sjell Grace Victoria Burnham, një psikiatër amerikane për të zbuluar se çfarë e vuan djalin.

In the Fire (2023) me Titra Shqip
In the Fire (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Fire
Vlerësimi IMDb 2.8 1,839 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 11 vota

Regjizori

Conor Allyn
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
Always (2011) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
A Better Life (2011) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Tetris (2023) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Star Trek V: The Final Frontier (1989) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
Cult Killer (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x