Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1069 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4 Titra Shqipdo0od.com
Inside Out (2015) me Dublim Shqip

Inside Out (2015) me Dublim Shqip

Takoni zërat e vegjël brenda kokës tuaj.Jun. 09, 2015United States95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të rritesh nuk është gjithmonë e lehtë, dhe 11-vjeçarja Riley e kupton atë kur ajo detyrohet të lërë jetën në Midwest për të ndjekur punën e babait të saj në San Francisko. Ashtu si të gjithë, Riley nxitet nga pesë emocionet kryesore – Gëzimi, Frika, Zemërimi, neveria dhe Trishtimi – që jetojnë në mendjen e saj dhe e ndihmojnë atë të përballojë jetën e përditshme. Ndërsa Riley përpiqet të përshtatet me qytetin e ri të madh, agjitacioni rritet në selinë e emocioneve: megjithëse Gëzimi përpiqet të mbajë një pikëpamje pozitive për gjërat, emocionet e mbetura bien ndesh me mënyrën më të mirë për të eksploruar realitetin e ri në të cilin ata gjenden.

Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Inside Out
Vlerësimi IMDb 8.1 645,052 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 16,789 vota

Regjizori

Aktorët

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Bill Hader isFear (voice)
Fear (voice)
Kaitlyn Dias isRiley (voice)
Riley (voice)
Richard Kind isBing Bong (voice)
Bing Bong (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Mindy Kaling isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Diane Lane isMom (voice)
Mom (voice)
Kyle MacLachlan isDad (voice)
Dad (voice)
Bobby Moynihan isForgetter Bobby (voice)
Forgetter Bobby (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bandit (2022) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Eugenie (1970) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
The Wayward Cloud (2005) me Titra Shqip
All Is Lost (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x