Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Invalid (2023) me Titra Shqip

Invalid (2023) me Titra Shqip

Feb. 09, 2023Slovakia108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Artisti inatosur Laco humbet gjithçka për një grup mafiozësh. Tani i lidhur me karrige me rrota dhe me jetën e tij në spirale, është miku i tij i ri Gabo, një rom vendas që e ndihmon Lakon t’i shohë gjërat me një këndvështrim të ri. Hakmarrja është e ëmbël.

Invalid (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Invalid
Vlerësimi IMDb 7.4 722 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
A Few Good Men (1992) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Blue Shark Hash (2000) me Titra Shqip
The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x