Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Io Capitano (2023) me Titra Shqip

Io Capitano (2023) me Titra Shqip

Sep. 07, 2023BE121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me mall për një të ardhme më të ndritshme, dy adoleshentë senegalezë nisin një udhëtim nga Afrika Perëndimore në Itali. Megjithatë, midis ëndrrave dhe realitetit të tyre shtrihet një labirint postblloqesh, shkretëtira e Saharasë dhe ujërat e gjera të Mesdheut.

Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Io capitano
Vlerësimi IMDb 7.6 7,391 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 425 vota

Regjizori

Aktorët

Doodou Sagna isCharlatan
Charlatan
Khady Sy isSeydou's Mother
Seydou's Mother
Venus Gueye isSeydou's Sister
Seydou's Sister
Joe Lassana isPassport Man
Passport Man
Mamadou Sani isPolice Officer at Niger Border
Police Officer at Niger Border
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Only Mine (2019) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
The Operative (2019) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
McFarland, USA (2015) me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past (2014) me Titra Shqip
Disclosure 1994
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x