Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 166 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Iris: The Movie (2010) me Titra Shqip

Iris: The Movie (2010) me Titra Shqip

Mar. 21, 2010South Korea118 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hyunjun dhe Sawoo, miq të ngushtë dhe rivalë nga forcat speciale të Koresë së Jugut, rekrutohen nga agjencia sekrete NSS. Ata të dy bien në dashuri me Seunghee, specialisten e bukur por vdekjeprurëse të profilizimit në NSS. Kur ata përballen me njëri-tjetrin në një sulm terrorist bërthamor, ata janë të detyruar të marrin vendimin e tyre përfundimtar dhe sekreti i frikshëm i Seunghee zbulohet.

Iris: The Movie (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal 아이리스 - 극장판
Vlerësimi IMDb 5.9 1,182 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 40 vota

Regjizori

Yun-ho Yang
Regjizori

Aktorët

Lee Byung-hun isKim Hyun-jun
Kim Hyun-jun
Kim So-yeon isKim Seon-hwa
Kim Seon-hwa
Jeong Jun-ho isJin Sa-woo
Jin Sa-woo
Kim Tae-hee isSeung-hee
Seung-hee
Kim Seung-woo isPark Cheol-yeong
Park Cheol-yeong
Yoon Je-moon isPark Sang-hyeon
Park Sang-hyeon
Ryu Seung-ryong isLeader of IRIS Mercenaries
Leader of IRIS Mercenaries
Hyun Jyu-ni isYang Mi-jung
Yang Mi-jung
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jingle All the Way (1996) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Vengeance (2023) me Titra Shqip
Nitro Circus: The Movie (2012) me Titra Shqip
Buried in Barstow (2022) me Titra Shqip
Armed Response (2017) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction (2014) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Roundup (2022) me Titra Shqip
LEGO Marvel Avengers: Code Red (2023) me Titra Shqip
Fight Against Evil 2 (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x