Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Jackass 3.5 (2011) me Titra Shqip

Jackass 3.5 (2011) me Titra Shqip

Paralajmërim: Marifetet në këtë film u kryen nga profesionistë, kështu që as ju dhe as miqtë tuaj të vegjël budallenj nuk duhet të provoni asgjë nga ky film.Apr. 01, 2011USA85 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Johnny Knoxville i “Jackass” publikon materiale të papërdorura të marifeteve, trukeve dhe mashtrimeve të xhiruara gjatë prodhimit të “Jackass 3D” që nuk hynë në film, si dhe shfaqjet gazmore.

Jackass 3.5 (2011) me Titra Shqip
Jackass 3.5 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jackass 3.5
Vlerësimi IMDb 6.6 23,881 vota
Vlerësimi TMDb 6.328 571 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
High School High (1996) me Titra Shqip
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Starship Troopers (1997) me Titra Shqip
Made 2001
Deadpool (2016) me Titra Shqip
Easy A (2010) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Tooth Fairy (2010) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x