Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip

Jackass 3D (2010) me Titra Shqip

3-fish qeshja. 3-fish budallallëku. 3-fish dhimbja.Oct. 15, 2010USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Wee Man dhe pjesa tjetër e miqve të tyre të patrembur dhe budallenj marrin pjesë në një tjetër raund shakash dhe marifetesh të egra. Përveç qëndrimit në rrugën e një demi të ngarkuar, lëshimit në ajër dhe përplasjes nëpër objekte të ndryshme, djemtë performojnë në segmente të tilla si “Sweatsuit Cocktail”, “Beehive Tetherball” dhe “Lamborghini Tooth Pull”.

Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Jackass 3D (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jackass 3D
Vlerësimi IMDb 7 67,179 vota
Vlerësimi TMDb 6.603 1,229 vota

Regjizori

Jeff Tremaine
Regjizori

Aktorët

Ryan Dunn isHimself
Himself
Steve-O isHimself
Himself
Jason Acuña isWee Man (Himself)
Wee Man (Himself)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Painter (2024) me Titra Shqip
Blackjack (1998) me Titra Shqip
Hostage: Missing Celebrity (2021) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) me Dublim Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip
Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x