Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip

Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip

Mos e provoni këtë në shtëpi.Oct. 25, 2002USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Johnny Knoxville dhe grupi i tij i maniakëve kryejnë një sërë marifetesh dhe gagash të rënda në ekranin e madh për herë të parë. Ata enden nëpër Japoni me veshje panda, bëjnë kërdinë në një fushë golfi dikur të qytetëruar, madje bëjnë marifete që përfshijnë aligatorë LIVE, e kështu me radhë.

Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jackass: The Movie
Vlerësimi IMDb 6.6 100,931 vota
Vlerësimi TMDb 6.307 1,453 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Goosebumps (2015) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
A Merry Scottish Christmas (2023) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Hustle Down (2021) me Titra Shqip
Asterix: The Mansions of the Gods (2014) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Wyrmwood: Road of the Dead (2014) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x