Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1984 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Japino (2023) me Titra Shqip

Japino (2023) me Titra Shqip

Nov. 10, 2023Philippines71 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy valltarë në bar Pinay që punojnë shumë në vendin e diellit që po lind. Ayu kërkon të atin, i cili është një vendas; ndërsa Aki peshon për të bërë një abort. Jetët e tyre mbivendosen dhe kryqëzohen me njëra-tjetrën, duke ndikuar kështu në vendimet e tyre të jetës.

Japino (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Japino
Vlerësimi IMDb 4.5 37 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hustlers (2019) me Titra Shqip
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Jawbone (2017)
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Betrayed 1988
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Ben-Hur (2016) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x