Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip

Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip

Ju mund të vrisni një revolucionar, por nuk mund ta vrisni revolucionin.Feb. 12, 2021United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1968, një aktivist i ri dhe karizmatik me emrin Fred Hampton bëhet president i seksionit Illinois të lëvizjes Black Panther, duke luftuar për liri, njohjen e të drejtave themelore për njerëzit e zinj dhe fundin e abuzimeve nga policia. Duke frymëzuar një brez të tërë për të ngritur kokën dhe për të mos iu dorëzuar shtypjes, Fredi shpejt tërheq armiqësi nga qeveria, FBI dhe policinë e Çikagos. Për të asgjësuar idetë e tij, FBI përdor një spiun te inflirtuar: William O’Neal, të cilit i ofrohet liri nga burgu për t’u shndërruar në një nga njerëzit më të afërt të Hampton dhe për ta tradhtuar në kohën e duhur.

Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Judas and the Black Messiah
Vlerësimi IMDb 7.5 50,117 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 588 vota

Regjizori

Shaka King
Regjizori

Aktorët

Daniel Kaluuya isFred Hampton
Fred Hampton
Jesse Plemons isRoy Mitchell
Roy Mitchell
Dominique Fishback isDeborah Johnson
Deborah Johnson
Ashton Sanders isJimmy Palmer
Jimmy Palmer
Algee Smith isJake Winters
Jake Winters
Dominique Thorne isJudy Harmon
Judy Harmon
Martin Sheen isJ. Edgar Hoover
J. Edgar Hoover
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Furies (2022) me Titra Shqip
Critical Thinking (2020) me Titra Shqip
Rise of the Planet of the Apes (2011) me Titra Shqip
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Narvik (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
C’mon C’mon (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
The Departed (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x