Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 460 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2doodstream.com
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip

Jurassic Island (2022) me Titra Shqip

Misioni i tyre... përmbajtjë dhe shkatërrim.Apr. 05, 2022United Kingdom77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ava zbulon vendndodhjen e babait të saj të zhdukur në një ishull të paeksploruar; një botë mitike e humbur e zbuluar para tyre nga gjyshi i saj. Të bashkuar nga një grup aventurierësh dhe shkencëtarësh, ata mbërrijnë në ishullin Jurassic ku bëhet e qartë se ekipi i mëparshëm kishte ndodhur në katastrofë. Dinozaurët dhe shushunjat toksike do të thotë se nuk është më një kërkim për të atin, por një betejë për mbijetesë.

Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jurassic Island
Vlerësimi IMDb 4.4 876 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

From Dusk Till Dawn (1996) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Tunnel (2016) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
Jack Reacher: Never Go Back (2016) me Titra Shqip
The Last Castle (2001) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Knuckle Girl (2023) me Titra Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Johnny English Strikes Again (2018) me Titra Shqip
Jailer (2023) me Titra Shqip
Sparks (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x