Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 382 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip

Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip

Botët do të jetojnë, botët do të vdesin dhe asgjë nuk do të jetë më njësoj.Jan. 09, 2024USA93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vdekja po vjen. Më keq se vdekja: harresa. Jo vetëm për Tokën tonë, por për të gjithë, kudo, në çdo univers! Kundër këtij shkatërrimi përfundimtar, Monitori misterioz ka mbledhur ekipin më të madh të Super Heronjve të mbledhur ndonjëherë. Por çfarë mund të bëjë fuqia e kombinuar e Superman, Wonder Woman, Batman, The Flash, Green Lantern dhe qindra Super Heronjve nga Toka të shumta për të shpëtuar të gjithë realitetin nga një armagedon i pandalshëm antimateries?!

Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One
Vlerësimi IMDb 6.4 1,863 vota
Vlerësimi TMDb 7.782 124 vota

Regjizori

Jeff Wamester
Regjizori

Aktorët

Matt Bomer isThe Flash / Barry Allen (voice)
The Flash / Barry Allen (voice)
Jensen Ackles isBatman / Bruce Wayne (voice)
Batman / Bruce Wayne (voice)
Darren Criss isSuperman / Earth-2 Superman (voice)
Superman / Earth-2 Superman (voice)
Meg Donnelly isSupergirl / Harbinger (voice)
Supergirl / Harbinger (voice)
Stana Katic isWonder Woman / Superwoman (voice)
Wonder Woman / Superwoman (voice)
Jimmi Simpson isGreen Arrow (voice)
Green Arrow (voice)
Zachary Quinto isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Jonathan Adams isMonitor (voice)
Monitor (voice)
Ike Amadi isJ’onn J’onzz / Amazing Man / Ivo (voice)
J’onn J’onzz / Amazing Man / Ivo (voice)
Geoffrey Arend isPsycho Pirate / Hawkman (voice)
Psycho Pirate / Hawkman (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Ram Setu (2022) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Awareness (2023) me Titra Shqip
Volcano (1997) me Titra Shqip
Linoleum (2023) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Junior (1994) me Titra Shqip
Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
Captive State (2019) me Titra Shqip
The Shift (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x