Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1510 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip

K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip

Apr. 14, 2022India168 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Toka e lagur me gjak të Kolar Gold Fields (KGF) ka një zotërues të ri tani – Rocky, emri i të cilit ngjall frikë në zemrën e armiqve të tij. Aleatët e tij e shohin Rocky-n si Shpëtimtarin e tyre, qeveria e sheh atë si një kërcënim për ligjin dhe rendin; armiqtë kërkojnë hakmarrje dhe komplotojnë për rrëzimin e tij. Beteja më të përgjakshme dhe ditë më të errëta presin ndërsa Rocky vazhdon në kërkimin e tij për epërsi të pakundërshtueshme.

K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal ಕೆ.ಜಿ.ಎಫ್: Chapter 2
Vlerësimi IMDb 8.8 98,311 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 46 vota

Regjizori

Aktorët

Yash isRaja Krishnappa Bairya 'Rocky'
Raja Krishnappa Bairya 'Rocky'
Raveena Tandon isPM Ramika Sen
PM Ramika Sen
Prakash Raj isVijayendra Ingalgi
Vijayendra Ingalgi
Anant Nag isAnand Ingalagi
Anand Ingalagi
Achyuth Kumar isGuru Pandyan
Guru Pandyan
Malavika Avinash isDeepa Hegde
Deepa Hegde
Easwari Rao isFarmaan's mother
Farmaan's mother
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Commando (2022) me Titra Shqip
L’uomo sulla strada (2022) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Double Dad (2021) me Titra Shqip
The Good Lie (2014) me Titra Shqip
Dolphin Tale (2011) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
The Good Nurse (2022) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
How to Have Sex (2023) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x