Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 620 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Kane (2023) me Titra Shqip

Kane (2023) me Titra Shqip

Duke luftuar veten. Duke luftuar botën.Nov. 10, 2023Unknown90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Benny punon për shefin e krimeve të shkollës së vjetër, Abe, Abe ka personalitete të shumta dhe është në një luftë bandash me famëkeqin Frankie. Kane është personaliteti më vdekjeprurës i Abe, 24 orët e ardhshme do të jenë një vrasës. Sot është një ditë e mirë për të vdekur.

Kane (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kane
Vlerësimi IMDb 4.9 95 vota
Vlerësimi TMDb 2.5 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Monster (2018)
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Heist 88 (2023) me Titra Shqip
The Silence (2019) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
Influencer (2023) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
The Night of the 12th (2022) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
Running Scared (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x