Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Killshot (2008) me Titra Shqip

Killshot (2008) me Titra Shqip

Ai kurrë nuk takoi një objektiv që nuk mund ta merrte. Deri me sot.Nov. 13, 2008USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bukuroshja Carmen Colson dhe burri i saj hekuri, Wayne, vendosen në programin Federal për Mbrojtjen e Dëshmitarëve pasi kanë qenë dëshmitarë të një “incidenti”. Duke menduar se janë më në fund të sigurt, ata janë në shënjestër nga një vrasës me përvojë dhe një vrasës i ri psikopat.

Killshot (2008) me Titra Shqip
Killshot (2008) me Titra Shqip
Killshot (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Killshot
Vlerësimi IMDb 6 21,857 vota
Vlerësimi TMDb 5.753 261 vota

Regjizori

John Madden
Regjizori

Aktorët

Mickey Rourke isArmand 'The Blackbird' Degas
Armand 'The Blackbird' Degas
Diane Lane isCarmen Colson
Carmen Colson
Thomas Jane isWayne Colson
Wayne Colson
Brandon McGibbon isBlackbird's Kid Brother
Blackbird's Kid Brother
Peter Kelly Gaudreault isBlackbird's Brother
Blackbird's Brother
Richard Zeppieri isSon-in-Law / Mafia Boss
Son-in-Law / Mafia Boss
Alexis Butler isGirl in Hotel Room
Girl in Hotel Room
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

New York Ninja (2021) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
True Spirit (2023) me Titra Shqip
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll (2019) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
Paper Towns (2015) me Titra Shqip
Strangerland (2015) me Titra Shqip
Quand vient la peur… 2 (2010) aka Vrasësi i Hijeve pjesa 2 me Titra Shqip
Indemnity (2022) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x