Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1012 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
King Arthur (2004) me Titra Shqip

King Arthur (2004) me Titra Shqip

Sundoni fatin tuaj.Jul. 07, 2004United States126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jemi në një moment historik veçanërisht të rëndësishëm: Perandoria Romake sapo ka rënë dhe mbretëritë periferike kanë filluar të formohen. Kalorësit e tryezës së rrumbullakët mbrojnë vendin nga Saksonët dhe lirohen nga pushtuesit Romakë, duke zgjedhur Arturin si mbretin e tyre.

 

 

King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal King Arthur
Vlerësimi IMDb 6.3 161,125 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,044 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tunnel (2016) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Dublim Shqip
The Runners (2020)
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Superfast! (2015) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
The Ghost and the Darkness (1996) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x