Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3flastwish.com
Kitty The Killer (2023) me Titra Shqip

Kitty The Killer (2023) me Titra Shqip

Një vajzë e re bëhet vrasësi më vdekjeprurës në botë.Jun. 22, 2023Thailand123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dina, një vajzë vrasëse, punon me Keng, i cili tradhtohet nga organizata e tij. Keng takohet me Charlie dhe zhvillon një lidhje të veçantë me të. Para se të vdiste, Keng e bën Charlie-n “Grey Fox Guardian”.

Kitty The Killer (2023) me Titra Shqip
Kitty The Killer (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal อีหนูอันตราย
Vlerësimi IMDb 4.8 76 vota
Vlerësimi TMDb 4 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Skin Trade (2014) me Titra Shqip
The Channel (2023) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Idiocracy (2006) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Breakdown (1997) me Titra Shqip
One Piece Film Red (2022) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x