Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 464 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Knives Out (2019) me Titra Shqip

Knives Out (2019) me Titra Shqip

Dreqin, secili prej tyre mund ta kishte bërë atë.Nov. 27, 2019USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur romancieri i njohur i krimit, Harlan Thrombey, gjendet i vdekur në pronën e tij menjëherë pas ditëlindjes së tij të 85-të, detektivi kureshtar dhe i dëshpëruar, Benoit Blanc, angazhohet në mënyrë misterioze për të hetuar. Nga familja jofunksionale e Harlanit deri te stafi i tij i përkushtuar, Blanc analizon një rrjetë harengash të kuqe dhe gënjeshtrash egoiste për të zbuluar të vërtetën pas vdekjes së parakohshme të Harlanit.

Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knives Out
Vlerësimi IMDb 7.9 633,878 vota
Vlerësimi TMDb 7.856 9,714 vota

Regjizori

Rian Johnson
Regjizori

Aktorët

Daniel Craig isBenoit Blanc
Benoit Blanc
Chris Evans isRansom Drysdale
Ransom Drysdale
Ana de Armas isMarta Cabrera
Marta Cabrera
Jamie Lee Curtis isLinda Drysdale
Linda Drysdale
Michael Shannon isWalt Thrombey
Walt Thrombey
Don Johnson isRichard Drysdale
Richard Drysdale
Toni Collette isJoni Thrombey
Joni Thrombey
Lakeith Stanfield isLieutenant Elliott
Lieutenant Elliott
Christopher Plummer isHarlan Thrombey
Harlan Thrombey
Katherine Langford isMeg Thrombey
Meg Thrombey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Arabella: Black Angel (1989) me Titra Shqip
Policë për Kokë (2023) Film Shqiptar
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
Den of Thieves (2018) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x