Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3
Lake Mungo (2009) me Titra Shqip

Lake Mungo (2009) me Titra Shqip

Në vitin 2008, Alice Palmer vdiq… makthi i saj jo.Jul. 30, 2009Australia87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi 16-vjeçarja Alice Palmer mbytet në një digë lokale, familja e saj përjeton një sërë ngjarjesh të çuditshme, të pashpjegueshme të përqendruara brenda dhe rreth shtëpisë së tyre. Të shqetësuar, Palmerët kërkojnë ndihmën e psikologut dhe parapsikologut, i cili zbulon se Alice bënte një jetë të fshehtë dhe të dyfishtë. Në liqenin Mungo, shfaqet e kaluara sekrete e Alice.

Lake Mungo (2009) me Titra Shqip
Lake Mungo (2009) me Titra Shqip
Lake Mungo (2009) me Titra Shqip
Lake Mungo (2009) me Titra Shqip
Lake Mungo (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lake Mungo
Vlerësimi IMDb 6.3 28,448 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 486 vota

Regjizori

Iain Pirret
Regjizori

Aktorët

Rosie Traynor isJune Palmer
June Palmer
David Pledger isRussell Palmer
Russell Palmer
Martin Sharpe isMathew Palmer
Mathew Palmer
Tania Lentini isGeorgie Ritter
Georgie Ritter
Cameron Strachan isLeith Ritter
Leith Ritter
Robin Cuming isGarret Long
Garret Long
Marcus Costello isJason Whittle
Jason Whittle
Chloe Armstrong isKim Whittle
Kim Whittle
Carole Patullo isSargent Drouin
Sargent Drouin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Orphan (2009) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
The American (2010) me Titra Shqip
Forensic (2020)
Dracula II: Ascension (2003) me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Christmas Bloody Christmas (2022) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
Disturbia (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x