Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip

Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip

Mos harroni se ju jeni dreka.Aug. 21, 2010USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gardian lojërash zhvendos familjen e tij në Lake Placid, dikur vendi i sulmeve vdekjeprurëse të krokodilëve. Vendasit e sigurojnë atë se kërpudhat janë zhdukur, por djali i tij i vogël djallëzor gjen disa kërpudha dhe fillon t’i ushqejë. Ata shpejt rriten në të rritur shumë të mëdhenj dhe fillojnë të sulmojnë familjen e gardianit të lojës dhe qytetin aty pranë.

Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lake Placid 3
Vlerësimi IMDb 3.3 5,334 vota
Vlerësimi TMDb 5.092 212 vota

Regjizori

Griff Furst
Regjizori

Aktorët

Colin Ferguson isNathan Bickerman
Nathan Bickerman
Kirsty Mitchell isSusan Bickerman
Susan Bickerman
Kacey Clarke isEllie (as Kacey Barnfield)
Ellie (as Kacey Barnfield)
Michael Ironside isSheriff Tony Willinger
Sheriff Tony Willinger
John Laskowski isStation Attendant
Station Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Extraction (2015) me Titra Shqip
The Legend of Hercules (2014) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day (1991) me Titra Shqip
Honeymoon (2014) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Sniper 2 (2002) me Titra Shqip
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
Logan Lucky (2017) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x