Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Land of Bad (2024) me Titra Shqip

Land of Bad (2024) me Titra Shqip

Asnjë burrë nuk ka mbetur pas.Jan. 25, 2024Australia113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një mision i operacioneve speciale të Delta Force shkon tmerrësisht i gabuar, piloti i dronëve të Forcave Ajrore Reaper ka 48 orë për të korrigjuar atë që ka kaluar në një operacion shpëtimi të egër. Pa armë dhe pa komunikim tjetër përveç dronit sipër, misioni tokësor befas bëhet një betejë në shkallë të plotë kur skuadra zbulohet nga armiku.

Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Land of Bad
Vlerësimi IMDb 6.5 660 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 49 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Willy’s Wonderland 2021
Unbroken (2014) me Titra Shqip
Safer at Home (2021) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Sentinelle (2023) me Titra Shqip
Caged (2011) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
Better Watch Out (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x