Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Seksi i bëri bashkë, tani mund t’i shkëpusë.Sep. 10, 2005Canada93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Toronto zhvillohet marrëdhënia e munduar midis Leila (Lauren Lee Smith) dhe David (Eric Balfour), e përbërë nga seks i egër, grindje dhe pajtim. Ndërkohë, ndarjet dhe vdekjet ndodhin në familjet e tyre.

Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lie with Me
Vlerësimi IMDb 5.3 14,600 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 176 vota

Regjizori

Clement Virgo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Candy (2006) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Arbitrage (2012) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
One Night with the King (2006) me Titra Shqip
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll (2019) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip
Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar
State of Grace (1990) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x