Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1138 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Lion-Girl (2024) me Titra Shqip

Lion-Girl (2024) me Titra Shqip

Mendonit se kishit mjaft filma me superhero? Mendohu perseri.Jan. 26, 2024Japan121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 20XX, meteorët misterioz bombardojnë Tokën dhe sjellin një epokë bishash të tmerrshme të njohura si ‘ANOROC’, duke gjuajtur dhe vrarë njerëz për forcën e tyre jetësore. Toka ka një mbrojtës të fundit kundër tyre; emri i saj është ‘LUAN-GIRL’.

Lion-Girl (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 唐獅子仮面
Vlerësimi IMDb 4.2 166 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Tori Griffith isLion-Girl
Lion-Girl
Derek Mears isKaisei Kishi
Kaisei Kishi
David Sakurai isYoshi-Toshi
Yoshi-Toshi
Erin Marie Hogan isWoman in the Sauna
Woman in the Sauna
Damian T. Raven isKen Shishikura
Ken Shishikura
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bird Box (2018) me Titra Shqip
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Paupahan (2023) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Yung (2018) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
Batman Returns (1992) me Titra Shqip
Train to Busan (2016) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x