Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 410 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip

Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip

Një turp për kriminelët kudo.Mar. 05, 1998United Kingdom105 Min.R
Vlerësimi juaj: 9
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Eddy, një dembel i ri me pasionin e bixhozit bind miqtë e tij, Bacon, Tom dhe Soap t’i paguajnë atij 25,000 paund secili në mënyrë që ta lejojnë atë të ulet në tryezën e gjelbër me Hatchet Harry, një gangster i njohur në zonë. Ai ka një biznes të papërfunduar me babanë e Eddy, i vetmi që e kishte rrahur në lojë, duke i marrë para të mjaftueshme për të hapur një lokal. Me ndihmën e ndjekësit të tij besnik Barry i njohur si Battista, gangsteri rregullon lojën, fiton dhe shantazhon Eddy.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Vlerësimi IMDb 8.2 544,945 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 4,846 vota

Regjizori

Guy Ritchie
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Street Fighter (1994) me Titra Shqip
The Killer (2023) me Titra Shqip
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
The Babysitter: Killer Queen (2020) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x