Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Kritika është e lehtë, dhe arti është i vështirëOct. 20, 2021BE149 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I ndodhur midis viteve 1837 dhe 1843, romani klasik i Balzakut përqendrohet te poeti i ri Lucien de Rubempré, i cili largohet nga Angouleme për në Paris në kërkimin për t’u bërë autor.

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Illusions perdues
Vlerësimi IMDb 7.5 2,150 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 217 vota

Regjizori

Aktorët

Benjamin Voisin isLucien de Rubempré
Lucien de Rubempré
Cécile de France isLouise de Bargeton
Louise de Bargeton
Vincent Lacoste isÉtienne Lousteau
Étienne Lousteau
Xavier Dolan isNathan d'Anastazio
Nathan d'Anastazio
Jeanne Balibar isMarquise d'Espard
Marquise d'Espard
André Marcon isBaron du Châtelet
Baron du Châtelet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lulëkuqet mbi Mure (1976) aka Red Poppies on the Wall Film Shqiptar
Pandora (2016) me Titra Shqip
Walking on Sunshine (2014) me Titra Shqip
Syriana 2005
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip
Brokeback Mountain (2005) me Titra Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x