Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 426 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip

Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip

Koha e gabuar. Vendi i gabuar. Numer i gabuar.Feb. 24, 2006United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ishte në Nju Jork me një mik, Slevin Kelevra e gjen veten në mes të një lufte për kontrollin e territorit midis dy bandave rivale, asaj të udhëhequr nga Rabini dhe asaj të udhëhequr nga Bosi. Slevin përfundon kështu nën mbikëqyrjen e Detektivit Brikowski dhe për të provuar pafajësinë e tij ai është i detyruar të kryejë një komplot të zgjuar …

Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lucky Number Slevin
Vlerësimi IMDb 7.7 302,326 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 3,056 vota

Regjizori

Paul McGuigan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mob Land (2023) me Titra Shqip
Family Switch (2023) me Titra Shqip
Days of Thunder (1990) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
The Locksmith (2023) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
Yung (2018) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
Theeb (2014) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Knuckle Girl (2023) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x