Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 394 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3obeywish.com
Lugina e Djalit (2021) Film Shqiptar

Lugina e Djalit (2021) Film Shqiptar

Mar. 19, 2021Albania
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup të rinjsh vendosin të shkojnë në kamping në një zonë të thellë malore ku bien në kontakt me një të keqe të mbërthyer nga e kaluara, si pasojë bien pre e saj dhe përfshihen në një masakër ku shumë nga anëtarët e grupit humbasin jetet e tyre. Udhëheqësi i grupit Toni i udhëheq të mbijetuarit në një hakmarrje të pamundur.

Lugina e Djalit (2021) Film Shqiptar
Titulli origjinal Lugina e Djalit

Regjizori

Ergys Keta
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Shift (2023) me Titra Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Deadstream (2022) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) me Titra Shqip
Nix (2022) me Titra Shqip
The Summoned (2022) me Titra Shqip
Infidel (2019) me Titra Shqip
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark (1981) me Titra Shqip
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x