Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3embedv.net
  • Server 4obeywish.com
Maestro (2023) me Titra Shqip

Maestro (2023) me Titra Shqip

Nov. 22, 2023USA131 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori dashurie e tmerrshme dhe e patrembur që kronizon marrëdhënien e përjetshme midis Leonard Bernstein dhe Felicia Montealegre Cohn Bernstein. Një letër dashurie për jetën dhe artin, Maestro në thelbin e saj është një portretizim emocionalisht epik i familjes dhe dashurisë.

Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maestro
Vlerësimi IMDb 7.3 3,336 vota
Vlerësimi TMDb 6.694 108 vota

Regjizori

Aktorët

Carey Mulligan isFelicia Montealegre
Felicia Montealegre
Bradley Cooper isLeonard Bernstein
Leonard Bernstein
Matt Bomer isDavid Oppenheim
David Oppenheim
Maya Hawke isJamie Bernstein
Jamie Bernstein
Sarah Silverman isShirley Bernstein
Shirley Bernstein
Vincenzo Amato isBruno Zirato
Bruno Zirato
Michael Urie isJerry Robbins
Jerry Robbins
Brian Klugman isAaron Copeland
Aaron Copeland
Nick Blaemire isAdolph Green
Adolph Green
Mallory Portnoy isBetty Comden
Betty Comden
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
Entrapment (1999) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 1 (2018) me Titra Shqip
Karinyo Brutal (2024) me Titra Shqip
Home Run (2013) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
I Want You Back (2022) me Titra Shqip
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip
Immortals (2011) me Titra Shqip
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x