Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 579 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Mea Culpa (2024) me Titra Shqip

Mea Culpa (2024) me Titra Shqip

Të gjithë janë fajtorë për diçka.Feb. 22, 2024USA120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një avokate mbrojtëse penale duhet të zgjedhë midis familjes, detyrës dhe dëshirave të saj të rrezikshme kur merr përsipër çështjen e një artisti të akuzuar për vrasje.

Mea Culpa (2024) me Titra Shqip
Mea Culpa (2024) me Titra Shqip
Mea Culpa (2024) me Titra Shqip
Mea Culpa (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mea Culpa
Vlerësimi IMDb 4.1 2,661 vota
Vlerësimi TMDb 5.704 49 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elizabeth (1998) me Titra Shqip
The Fabelmans (2022) me Titra Shqip
Detective Knight: Redemption (2022) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 2: Dead End (2007) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x