Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1560 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Medellin (2023) me Titra Shqip

Medellin (2023) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të shpëtuar vëllanë tuaj?Jun. 01, 2023Colombia104 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të shpëtuar vëllain e tij të vogël nga duart e narkozave të rrezikshme të kartelit Medellín, Reda ka një plan sa të thjeshtë aq edhe krejtësisht të çmendur: të krijojë një ekip dhe të sulmojë Kolumbinë. Por kjo aventurë do të dalë plotësisht jashtë kontrollit kur ai vendos të rrëmbejë djalin e liderit të kartelit për ta shkëmbyer për jetën e vëllait të tij.

Medellin (2023) me Titra Shqip
Medellin (2023) me Titra Shqip
Medellin (2023) me Titra Shqip
Medellin (2023) me Titra Shqip
Medellin (2023) me Titra Shqip
Medellin (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Medellin
Vlerësimi IMDb 4.7 656 vota
Vlerësimi TMDb 5.753 73 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Confessions of a Hitman (2022) me Titra Shqip
Barbie as The Princess & the Pauper (2004) me Dublim Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
A Merry Scottish Christmas (2023) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Ben-Hur (2016) me Titra Shqip
The Santa Clause 2 (2002) me Dublim Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Rebel Moon – Part One: A Child of Fire (2023) me Titra Shqip
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
All My Friends Hate Me (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x