Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 475 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Memento (2000) me Titra Shqip

Memento (2000) me Titra Shqip

Disa kujtime me mire te harrohen.Oct. 11, 2000USA113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Leonard Shelby po gjurmon njeriun që përdhunoi dhe vrau gruan e tij. Vështirësia për të gjetur vrasësin e gruas së tij, megjithatë, shtohet nga fakti se ai vuan nga një formë e rrallë dhe e patrajtueshme e humbjes së kujtesës afatshkurtër. Megjithëse mund të kujtojë detaje të jetës para aksidentit të tij, Leonard nuk mund të kujtojë se çfarë ndodhi pesëmbëdhjetë minuta më parë, ku po shkon ose pse.

Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Memento (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Memento
Vlerësimi IMDb 8.4 1,219,384 vota
Vlerësimi TMDb 8.194 12,490 vota

Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isLeonard Shelby
Leonard Shelby
Joe Pantoliano isJohn Edward
John Edward "Teddy" Gammell
Russ Fega isWaiter
Waiter
Jorja Fox isCatherine Shelby
Catherine Shelby
Stephen Tobolowsky isSamuel R.
Samuel R. "Sammy" Jankis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
Last Sentinel (2023) me Titra Shqip
Knives Out (2019) me Titra Shqip
Left Behind: Rise of the Antichrist (2023) me Titra Shqip
Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Chimera Strain (2018) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Safe House (2012) me Titra Shqip
Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x