Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 203 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dooood.com
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip

Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip

Nuk mund të humbasim.Jul. 04, 2015USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gerry është një lojtar i talentuar, por i pafat, pasuria e të cilit fillon të ndryshojë kur takohet me Curtis, një lojtar pokeri më i ri dhe shumë karizmatik. Të dy krijojnë një miqësi të menjëhershme dhe Gerry shpejt bind mikun e tij të ri që ta shoqërojë atë në një udhëtim rrugor në një lojë legjendare pokeri me aksione të larta në New Orleans. Ndërsa bëjnë rrugën e tyre poshtë lumit Misisipi, Gerry dhe Curtis arrijnë të gjejnë veten pothuajse në çdo bar, pistë hipodrom, kazino dhe sallë pishine që mund të gjejnë, duke përjetuar ngritje të jashtëzakonshme dhe ulje të pabesueshme, por në fund krijojnë një lidhje të thellë dhe të vërtetë. që do të qëndrojë me ta shumë kohë pasi të ketë mbaruar aventura e tyre.

Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
Mississippi Grind (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mississippi Grind
Vlerësimi IMDb 6.4 24,316 vota
Vlerësimi TMDb 6.036 399 vota

Regjizori

Ryan Fleck
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Fitoor (2016) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Air (2015) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
PVT Chat (2021) me Titra Shqip
Tubero (2022) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
7:20 Once a Week (2018) me Titra Shqip
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x