Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
MouseHunt (1997) me Titra Shqip

MouseHunt (1997) me Titra Shqip

Kush po gjuan kë?Dec. 19, 1997USA98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit me fat, Lars dhe Ernie Smuntz, nuk janë të kënaqur me rezidencën e vjetër të shkatërruar që trashëgojnë… derisa zbulojnë se pasuria vlen miliona. Përpara se të mund të fitojnë para, ata duhet ta heqin shtëpinë nga banori i saj i vetëm dhe kokëfortë – një mi i vogël dhe këmbëngulës.

MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal MouseHunt
Vlerësimi IMDb 6.5 59,930 vota
Vlerësimi TMDb 6.53 1,174 vota

Regjizori

Aktorët

Nathan Lane isErnest
Ernest "Ernie" Smuntz
Lee Evans isLars Smuntz
Lars Smuntz
Vicki Lewis isApril Smuntz
April Smuntz
Maury Chaykin isAlexander Falko
Alexander Falko
Eric Christmas isErnie and Lars' Lawyer
Ernie and Lars' Lawyer
Michael Jeter isQuincy Thorpe
Quincy Thorpe
Ian Abercrombie isAuctioneer
Auctioneer
Annabelle Gurwitch isRoxanne Atkins
Roxanne Atkins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Police Academy 2: Their First Assignment (1985) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Dublim Shqip
Intolerable Cruelty (2003) me Titra Shqip
Boonie Bears: Back to Earth (2022) me Dublim Shqip
Inspector Sun and the Curse of the Black Widow (2022) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Beavis and Butt-Head Do America (1996) me Titra Shqip
Somebody I Used to Know (2023) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x