Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip

Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip

Fatkeqësia është vetëm një hap i vogël larg.Mar. 22, 2007United Kingdom90 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Z. Bean fiton një udhëtim në Kanë, ku padashur ndan një djalë të ri nga babai i tij dhe duhet t’i ndihmojë të dy të ribashkohen. Rrugës ai zbulon Francën, biçikletën dhe dashurinë e vërtetë, ndër të tjera.

Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip
Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip
Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip
Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip
Mr. Bean’s Holiday (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mr. Bean's Holiday
Vlerësimi IMDb 6.4 132,257 vota
Vlerësimi TMDb 6.345 2,665 vota

Regjizori

Aktorët

Willem Dafoe isCarson Clay
Carson Clay
Jean Rochefort isMaître d'hôtel
Maître d'hôtel
Michel Winogradoff isPyrotechnician
Pyrotechnician
Adrien Rodrigue isBusker Violin
Busker Violin
Bams Betga-Tchouni isBusker Singer
Busker Singer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blue’s Big City Adventure (2022) me Titra Shqip
The DUFF (2015) me Titra Shqip
Pagglait 2021
Frivolous Lola (1998) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Barbie: A Fashion Fairytale (2010) me Dublim Shqip
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Win It All (2017) me Titra Shqip
Pitch Perfect 2 (2015) me Titra Shqip
Wingwomen (2023) me Titra Shqip
Rush Hour (1998) me Titra Shqip
The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x