Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 365 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Naduvan (2021) me Titra Shqip

Naduvan (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021India123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Filmi përshkruan jetën e një familjeje të lumtur, Kartikut, Madusë dhe vajzës së tyre të vogël Kavit. Shiva është bashkëpunëtor në fabrikën e tij. Guruja, një punëtor i fabrikës zbulon një sekret të madh në lidhje me Shivën dhe Madunë. Ai është në rrezik të madh.

Naduvan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal நடுவன்
Vlerësimi IMDb 6.4 220 vota
Vlerësimi TMDb 8 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moving On (2023) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
What If (2013) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Breeder (2020) me Titra Shqip
No Exit (2022) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x