Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4embedv.net
Napoleon (2023) me Titra Shqip

Napoleon (2023) me Titra Shqip

Ai erdhi nga asgjëja. Ai pushtoi gjithçka.Nov. 22, 2023Malta158 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një epikë që detajon ngritjen dhe rënien me kuadrate të perandorit francez Napoleon Bonaparte dhe udhëtimin e tij të pamëshirshëm drejt pushtetit përmes prizmit të marrëdhënies së tij të varur dhe të paqëndrueshme me gruan e tij, Josephine.

Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Napoleon
Vlerësimi IMDb 6.7 38,453 vota
Vlerësimi TMDb 6.444 549 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Joaquin Phoenix isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Vanessa Kirby isJosephine Bonaparte
Josephine Bonaparte
Tahar Rahim isPaul Barras
Paul Barras
Rupert Everett isDuke of Wellington
Duke of Wellington
Paul Rhys isCharles-Maurice de Talleyrand-Périgord
Charles-Maurice de Talleyrand-Périgord
Ben Miles isCaulaincourt
Caulaincourt
Riana Duce isLucille
Lucille
Edouard Philipponnat isTsar Alexander
Tsar Alexander
Miles Jupp isEmperor Francis I
Emperor Francis I
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Fan (2016) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Undine 2020
The Mauritanian 2021
Extinction (2015) me Titra Shqip
Pagglait 2021
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The Last Black Man in San Francisco (2019) me Titra Shqip
Darkland (2017) me Titra Shqip
Whiplash (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x