Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92889 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3embedv.net
  • Server 4obeywish.com
Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar

Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar

Oct. 09, 2023Albania95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 4
6.5 13 vota

Përshkrimi i Filmit

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh, të cilët vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar pasojat e kësaj ndarjeje për familjet e tyre. Vendimi për t’u ndarë do t’i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit dhe të dashurve të tyre në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar
Titulli origjinal Në kuadër të dashurisë
Vlerësimi IMDb 5.9 95 vota
Shpërndarë91

Tituj të Ngjashëm

Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
Confidential Assignment 2: International (2022) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Banana Joe (1982) me Titra Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Jeff, Who Lives at Home (2011) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Little Mermaid (2018) me Titra Shqip
The Dictator (2012) me Titra Shqip
Marmalade (2024) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
3.2 5 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x