Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1733 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3streamwish.to
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip

Ne Zha (2019) me Dublim Shqip

Jul. 26, 2019China110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Nezha lindi nga një perlë qiellore e Zotit Primordial të Qiellit. Me fuqi unike dhe të jashtëzakonshme, ai shpejt e gjeti veten të margjinalizuar, të urryer dhe të frikësuar. I destinuar nga një profeci e lashtë për të sjellë shkatërrim në botë, Nezha do të duhet të zgjedhë midis së mirës dhe së keqes për të thyer zinxhirët e fatit dhe për t’u bërë hero.

Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Titulli origjinal 哪吒之魔童降世
Vlerësimi IMDb 7.5 6,943 vota
Vlerësimi TMDb 8 234 vota

Regjizori

Yu Yang
Regjizori

Aktorët

Yanting Lü isYoung Nezha (Voice)
Young Nezha (Voice)
Joseph isYouth Nezha (Voice)
Youth Nezha (Voice)
Mo Han isAo Bing (Voice)
Ao Bing (Voice)
Hao Chen isLi Jing (Voice)
Li Jing (Voice)
Qi Lü isMrs Yin (Voice)
Mrs Yin (Voice)
Yang Wei isShen Gongbao (Voice)
Shen Gongbao (Voice)
Jiaming Zhang isTaiyi Zhenren (Voice)
Taiyi Zhenren (Voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
The President’s Man (2000) me Titra Shqip
Jumper 2008 me Titra Shqip
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x