Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Nezha (2021) me Titra Shqip

Nezha (2021) me Titra Shqip

Jan. 15, 2021Taiwan105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ekipi dikur dominues i LIONS ra gradualisht pas vdekjes së udhëheqësit të ekipit Lao Shen. Të padëshiruar për t’u tërhequr, Li Yi Fei dhe partnerja e tij e re – pilotja e parë femër në historinë e ligës, Lu Li li nuk u pajtuan dhe të dy nuk iu dorëzuan njëri-tjetrit, gjë që e përkeqësoi situatën e ekipit. Udhëheqësi i ekipit të ri të gjeneratës së dytë, Ah Shen, i cili nuk është optimist, duhet t’i lidhë shpresat te Du Jie Ke, një otaku që mund të luajë vetëm gara simulatorësh. Du Jie Ke, i cili nuk ka përvojë aktuale luftarake, nuk ka forcë për të marrë pjesë në konkurs, por për të kapur Lily, ai punon shumë. Përballë performancës së tij në gara dhe shqetësimeve të familjes së tij, Li Yi Fei vendosi të tërhiqej në prapaskenë dhe të linte Lily dhe Du Jie Ke të krijonin një partneritet të ri. Jashtë ekipit të Luanëve, ka një kundërshtar të fortë Song Jie, dhe ka keqkuptime dhe konflikte që duhet të zgjidhen. Në betejën e ashpër, ata rifituan aspiratat e tyre fillestare.

Nezha (2021) me Titra Shqip
Nezha (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 叱咤風雲
Vlerësimi IMDb 4.7 90 vota
Vlerësimi TMDb 6 8 vota

Regjizori

Jem Chen
Regjizori

Aktorët

Van Fan isJeffery Lee
Jeffery Lee
Alan Kuo isA Shen
A Shen
Nolay Piho isFather Shen
Father Shen
Ken Lin isKevin
Kevin
Karry Wang isYoung K
Young K
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kompromat (2022) me Titra Shqip
36th Precinct (2004) me Titra Shqip
To the Moon (2021) me Titra Shqip
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Napoleon (2023) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
Bezos (2023) me Titra Shqip
October Gale (2014) me Titra Shqip
National Champions (2021) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
Birth/Rebirth (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x