Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 561 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Night Swim (2024) me Titra Shqip

Night Swim (2024) me Titra Shqip

Gjithçka që keni frikë është nën sipërfaqe.Jan. 03, 2024USA98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I detyruar në pension të parakohshëm nga një sëmundje degjenerative, ish-lojtari i bejsbollit Ray Waller zhvendoset në një shtëpi të re me gruan dhe dy fëmijët e tij. Ai shpreson se pishina e oborrit të shtëpisë do të jetë argëtuese për fëmijët dhe do të sigurojë terapi fizike për veten e tij. Megjithatë, një sekret i errët nga e kaluara e shtëpisë së shpejti lëshon një forcë keqdashëse që e tërheq familjen në thellësitë e terrorit të pashmangshëm.

Night Swim (2024) me Titra Shqip
Night Swim (2024) me Titra Shqip
Night Swim (2024) me Titra Shqip
Night Swim (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night Swim
Vlerësimi IMDb 4.8 8,060 vota
Vlerësimi TMDb 5.991 163 vota

Regjizori

Bryce McGuire
Regjizori

Aktorët

Wyatt Russell isRay Waller
Ray Waller
Kerry Condon isEve Waller
Eve Waller
Amélie Hoeferle isIzzy Waller
Izzy Waller
Gavin Warren isElliot Waller
Elliot Waller
Jodi Long isLucy Summers
Lucy Summers
Preston Galli isYoung Boy in Flashback Scene
Young Boy in Flashback Scene
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Rite (2011) me Titra Shqip
Europa Report (2013) me Titra Shqip
Gasoline Alley (2022) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Nope (2022) me Titra Shqip
Bull (2021) me Titra Shqip
Spy (2023) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x