Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 685 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip

Miqësia ka përfitimet e saj.Jan. 21, 2011United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Emma (Natalie Portman) dhe Adam (Ashton Kutcher) janë dy miq të vjetër që takohen në mënyrë sporadike këtu dhe atje. Një ditë Adami zbulon se ish-i i tij tani është fejuar me babanë e tij. Kjo e shqetëson atë, kështu që ai dehet dhe përfundon në shtëpinë e Emës, ku të dy bëjnë seks të nesërmen në mëngjes kur zgjohen. Ata kënaqen me të dhe lind një marrëdhënie mjaft “fizike”, ku ndjenjat duhet të mbahen larg, me marrëveshje të ndërsjellë.

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Strings Attached
Vlerësimi IMDb 6.2 217,417 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3,703 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

Natalie Portman isEmma Kurtzman
Emma Kurtzman
Ashton Kutcher isAdam Franklin
Adam Franklin
Kevin Kline isAlvin Franklin
Alvin Franklin
Cary Elwes isDr. Stephen Metzner
Dr. Stephen Metzner
Olivia Thirlby isKatie Kurtzman
Katie Kurtzman
Ludacris isWallace
Wallace
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dy Luanë Drejt Venecias (2020) aka Two Lions to Venice Film Shqiptar
Desire (2011) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Merry Little Batman (2023) me Titra Shqip
Until We Meet Again (2022) me Titra Shqip
The Age of Adaline (2015) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
American Pie Presents: Girls’ Rules (2020) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Last Action Hero (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x