Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 749 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
No Way Up (2024) me Titra Shqip

No Way Up (2024) me Titra Shqip

Mbajeni veten.Jan. 18, 2024United Kingdom90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Personazhe nga prejardhje të ndryshme hidhen së bashku kur avioni me të cilin po udhëtojnë rrëzohet në Oqeanin Paqësor. Pason një luftë makthi për mbijetesë me mbarimin e furnizimit me ajër dhe rreziqet që zvarriten nga të gjitha anët.

No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal No Way Up
Vlerësimi IMDb 4.6 1,094 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 36 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Event Horizon (1997) me Titra Shqip
Snag (2023) me Titra Shqip
Boudica (2023) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Animal Instincts (1992) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
The Siege (2023) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen (2009) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x