Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1334 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Not Okay (2022) me Titra Shqip

Not Okay (2022) me Titra Shqip

Bëhu i famshëm ose shtiru duke u përpjekur.Jul. 29, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një e re ambicioze, e dëshpëruar për ndjekës dhe famë, falsifikon një udhëtim në Paris për të rritur praninë e saj në mediat sociale. Kur një incident i tmerrshëm ndodh në botën reale dhe bëhet pjesë e udhëtimit të saj imagjinar, gënjeshtra e saj e bardhë bëhet një telash moral që i ofron asaj gjithë vëmendjen që ajo dëshironte.

Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Not Okay
Vlerësimi IMDb 6 13,110 vota
Vlerësimi TMDb 6.517 265 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Made 2001
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Nokas (2010) me Titra Shqip
Fallen (1998) me Titra Shqip
The Whale (2022) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x