Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3flaswish.com
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip

Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip

Harrojeni dashurinëDec. 25, 2013Denmark124 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një mbrëmje të ftohtë dimri, beqari i pashëm Seligman (Stellan Skarsgård) gjen Joe (Charlotte Gainsbourg) duke u derdhur në një rrugicë pasi ishte rrahur. Ai vendos ta marrë atë në banesën e tij, ku ai i mjekon plagët dhe fillon ta pyesë për jetën e saj. Me kujdes, Seligman e gjen veten duke dëgjuar fjalët e Joe, duke synuar të rrëfejë shëmbëlltyrën e saj erotike në tetë kapituj të ndryshëm, që nga lindja deri në atë moment. Shumëplanëshe dhe plot anekdota, Joe është një ekzistencë e përbërë nga takime dhe aksidente, me episode dhe dëshira të pamoralshme për të kënaqur, nga konflikte dhe kërkesa jokonvencionale.

Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nymphomaniac: Vol. II
Vlerësimi IMDb 6.7 88,186 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2,218 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

Adam (2020) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
Double Life (2023) me Titra Shqip
Admiral (2015) me Titra Shqip
Forgotten Love (2023) me Titra Shqip
Japino (2023) me Titra Shqip
Nuclear (2019) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
The Violence Action (2022) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
4 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x