Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 715 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip

Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip

Dymbëdhjetë është njëmbëdhjeta e re.Dec. 09, 2004United States125 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danny Ocean mbledh ekipin e tij për tre goditje të reja që këtë herë synojnë tre qytete të ndryshme: Roma, Londra dhe Amsterdami. Ndërkohë, Terry Benedict, pronar i kazinosë në Las Vegas vjedhur në të kaluarën nga Danny, dëshiron 160 milion dollarë të tij prapa dhe përgatit hakmarrjen e tij të tmerrshme …

Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ocean's Twelve
Vlerësimi IMDb 6.5 365,792 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5,534 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isDanny Ocean
Danny Ocean
Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
Matt Damon isLinus Caldwell
Linus Caldwell
Julia Roberts isTess Ocean
Tess Ocean
Andy García isTerry Benedict
Terry Benedict
Casey Affleck isVirgil Malloy
Virgil Malloy
Scott Caan isTurk Malloy
Turk Malloy
Shaobo Qin is
"The Amazing" Yen
Bernie Mac isFrank Catton
Frank Catton
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Bittersweet Life 2005
L’uomo sulla strada (2022) me Titra Shqip
Fracture (2007) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
I Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Air Force One (1997) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Black Warrant (2023) me Titra Shqip
The Awakener (2018) me Titra Shqip
57 Seconds (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x