Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Of an Age (2023) me Titra Shqip

Of an Age (2023) me Titra Shqip

Gjithçka që kemi është tani.Feb. 10, 2023Australia100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një balerin serb përjeton një romancë të papritur dhe intensive 24-orëshe me vëllain e madh të një miku.

Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Of an Age (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Of an Age
Vlerësimi IMDb 7.1 3,824 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 32 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lift (2021) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
The Glass Castle (2017) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
Step Up: Year of the Dance (2019) me Titra Shqip
Coach Carter (2005) me Titra Shqip
The Flowers of War (2011) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x